Materiál

MATERIÁL NIKIN ♻️
 
Všechny produkty NIKINI, jsou vyráběny z recyklovaného materiálu ???? V současné době používáme celkem 3 druhy látek ????
 
1) CARVICO VITA - Econyl????
Látka se skvělými vlastnostmi pro výrobu plavek, skvěle pruží, nevytahuje se, nebledne, neprosvítá a přesto je velmi tenká ????
Skvěle přilne, chrání před UV zářením a nežmolkatí. ???? Tuto látku používáme na všechny plavky NIKINI ????
Složení látky: 78% recyklovaný polyamid 22% elastan Recyklovaný polyamid ♻️ je získáván převážně z rybářských sítí, vylovených z oceánů. ????
 
2) CARVICO VITA POWER - Econyl
Tato látka má téměř stejná, jako látka předchozí, jen je uzpůsobena, aby lépe vyhovala nárokům pro sportovní oblečení ????????‍♀️
Látka skvěle přilne, při cvičení Vás nijak neomezuje, neprosvítá, ani když uděláte hluboký předklon ???????????? Zkrátka ideální látka na cvičení ????
Složení látky je stejné, jako u látky předchozí, jen má malinko vyšší gramáž ???? Tuto látku aktuálně používáme na výrobu černého sportovního setu ????????‍♀️
 
3) JL RENEW TECHNO
Tato látka je ideální pro potisk ????????
A proto jsou z ní vyrobeny všechny naše sportovní sety s potiskem. ????????
Látka je velmi příjemná na dotek a má ideální vlastnosti pro cvičení. ????????‍♀️ Oproti předchozím látkám se liší složením ♻️ tato látka je narozdíl od předchozích látek vyrobena především z recyklovaných pet lahví ????
Složení: 85% recyklovaný polyester 15% elastan .
My si zamilovali všechny látky, které používáme a věříme, že vy si je zamilujete také ❤️ splňují naše nejpřísnější nároky a zároveň jsou z recyklovaných zdrojů ♻️
 
???????? NIKINI.cz 
 
Snímek obrazovky 2020-05-12 v 18.55.03

 

Zpět do obchodu